شنبه 04 بهمن 1399
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

حضور موفق ستاره خلیج فارس در بازار بهاری بورس انرژی

  • 06 اردیبهشت 1399
  • 09:52
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 369 بازدید
  • Article Rating
حضور موفق ستاره خلیج فارس در بازار بهاری بورس انرژی

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از ۶ عرضه بورسی و انعقاد ۱۷ قرارداد فروش فرآورده در فروردین سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در تشریح این خبر بیان داشت: در فروردین ماه امسال 6 عرضه موفق در بورس انرژی داشته ایم که در پی آن 17 قرارداد بورسی به امضا رسیده است.
وی تصریح کرد: مجموع تناژ تحویلی در پی این 17 قرارداد 605 هزار تن فرآورده بود که این فرآورده‌ها شامل هوی‌اند، نفتای سبک و نفتای میانی می‌شدند.
وی ادامه‌ داد: عرضه‌ی نفتای سبک با قیمت ۴۵- دلار عرضه‌ای موفق و رکوردی تاریخی در بورس انرژی کشور به حساب می‌آید که در ماه اخیر شرکت نفت ستاره خلیج فارس موفق به ثبت آن شد.
دادور بیان داشت: در حرکتی مبدعانه از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس بسته‌ای سوختی شامل نفتای سبک، نفتای میانی و برش سنگین تهیه و در بورس عرضه شد که امیدواریم این نوع عرضه در آینده نیز ادامه داشته باشد.
وی در پایان ضمن اشاره به نام‌گذاری سال جاری و تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد «جهش تولید» در صنعت کشور گفت: علی‌رغم ایجاد شرایط ویژه به تبع شیوع ویروس کرونا از تمام ظرفیت ها برای ایجاد جهش در تولید استفاده خواهیم کرد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.