چهارشنبه 09 مهر 1399
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

همايش  بزرگداشت ياد  وخاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان برگزار شد

  • 07 بهمن 1398
  • 15:55
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 262 بازدید
  • Article Rating
همايش  بزرگداشت ياد  وخاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان برگزار شد

 مراسم بزرگداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان،  درمحل سالن همايش  اين شركت  برگزار گرديد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، در اين مراسم كه تعدادي از مسئولين صنعت نفت و استان و خانواده شهداي پالايشگاه نيز حضور داشتند، رئيس روابط عمومي پيام مدير عامل را به مناسبت اين روز خواند. در بخشهايي از پيام آمده است:  
         نسل ما از خون حسين (ع) جوشيده است و هرگز از جوشش نخواهد ايستاد و جان حقيقت جهان در همين نسل است كه مي‌تپد. شهيدان گرامي شركت پالايش نفت اصفهان اين وارثان خون سرور و سالار شهيدان، در كنار ديگر دلاور مردان ايران زمين در جبهه صنعت نفت از حقانيت انقلاب در مقابل كذب كفر دفاع كردند. در دل آنان داغي نهفته بود كه شعله آن را حضرت ابا عبدالله (ع) در سال شصت و يك هجري برافروخت. اگر چشم‌هاي ما آن را در نيابند ايراد بر ماست.
      شهيدان والا مقام  به سوي ميعاد الهي گام برداشتند و خانواده‌هاي گرامي ايشان (كه عزيزترين كسانشان بودند) ماندند، تا با حضور خويش عظمت و بزرگي كار سرپرست خود را بر ديدگان به تصوير بكشند. در روز بزرگداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان خاك پاي بازماندگان  شهيدان عزيزمان را سرمه چشم خود مي كنيم  و از پروردگار دو  عالم مي خواهيم ما را ياري كند تا همواره در راه حق گام برداريم و هرگز شهيدان عزيزتر از جان مان را از خاطر نبريم،  چرا كه  بركت وجود ايشان تا هميشه، بر زندگي مان سايه گسترده است و بايد آن را قدر بدانيم.

اجراي نمايش، سرود، دكلمه و تجليل از خانواده شهداي پالايشگاه...  از ديگر برنامه هاي اين مراسم معنوي بود و  پس از آن،   مزار شهداي بي نشان و محل يادمان شهداي عزيز شركت  گلباران شد. 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.