پنجشنبه 14 آذر 1398
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

در راستای اجرای مسئولیتهای اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس اهداء یک دستگاه آمبولانس به زندان مرکزی بندرعباس

  • 01 تیر 1398
  • 09:49
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 128 بازدید
  • Article Rating
در راستای اجرای مسئولیتهای اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس اهداء یک دستگاه آمبولانس به زندان مرکزی بندرعباس

در راستای اجرای مسئولیتهای اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس از یک دستگاه آمبولانس اهدایی شرکت پالایش نفت بندرعباس با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیر کل زندان های هرمزگان در زندان بندرعباس رونمایی شد.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در آیین اهداء این آمبولانس گفت: این دستگاه آمبولانس با هزینه سه میلیارد و سیصد میلیون ریال خریداری و تجهیز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت؛ مهندس نامور با حضور در بین مدد جویان با اشاره به ایجاد محیط مناسب و بستر خوبی که در امر اصلاح و تربیت در زندان ها ایجاد شده است این امر را زمینه مناسبی برای تغییر رفتار و بازگشت ممدجویان به آغوش جامعه برشمرد و افزود: امیدواریم مددجویان با مسئولیت پذیری و تعهد نسبت به خانواده و جامعه خود و با بهره گیری از بسترهای اصلاحی و تربیتی آماده بازگشت به جامعه شوند.
وی افزود: ما نسبت به زندانیان به عنوان شهروندان هرمزگان احساس وظیفه می کنیم و به فراخور توان خود از مجموعه زندان بندرعباس در راستای رسالت نگهداری و اصلاح و تربیت حمایت می کنیم.
مدیر کل زندان مرکزی نیز با تقدیر از شرکت پالایش نفت بندرعباس حرکت پسندیده این شرکت در تامین آمبولانس زندان را اقدامی ماندگار برشمرد و گفت: اینگونه حمایت ها می تواند گام های ما را در مسیر اصلاح و تربیت زندانیان استوار و محکم تر سازد.
استادی حمایت از زندانیان به عنوان قشری آسیب دیده را وظیفه انسانی دستگاه های مختلف دانست و افزود: پیش از این در زمینه اعزام بیماران به مراکز درمانی با مشکل مواجه بودیم که با اضافه شدن این آمبولانس به زندان بندرعباس این مشکل رفع شد.

منبع:  روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.